Actueel weerbericht
| Temperatuur: | 6.0 °C |
| Hoeveelheid neerslag: | |
| Aantal uren zonneschijn: | 9 min |
| Windsnelheid: | 5.4 km/h |
| Max. windsnelheid: | 11.9 km/h |
| Windrichting: | 322 ° |
| Luchtvochtigheid: | 67 % |
5-Daagse vooruitblik
Zondag, 26.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 14°C |
| Laagste temperatuur: | 2°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 0% |
Maandag, 27.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 16°C |
| Laagste temperatuur: | 2°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 0% |
Dinsdag, 28.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 16°C |
| Laagste temperatuur: | 4°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 0% |
Woensdag, 29.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 15°C |
| Laagste temperatuur: | 4°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 0% |
Donderdag, 30.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 15°C |
| Laagste temperatuur: | 2°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 0% |
5-Daagse vooruitblik
Schlossberg Cam
Wandelen :
Alle informatie onder voorbehoud!

