Actueel weerbericht
| Temperatuur: | 1.9 °C |
| Hoeveelheid neerslag: | |
| Aantal uren zonneschijn: | 11 min |
| Windsnelheid: | 17.6 km/h |
| Max. windsnelheid: | 65.5 km/h |
| Windrichting: | 282 ° |
| Luchtvochtigheid: | 93 % |
5-Daagse vooruitblik
Maandag, 30.03.2026

| Hoogste temperatuur: | 6°C |
| Laagste temperatuur: | 1°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 13l/m² |
| Kans op regen: | 97% |
Dinsdag, 31.03.2026

| Hoogste temperatuur: | 7°C |
| Laagste temperatuur: | -1°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 2l/m² |
| Kans op regen: | 100% |
Woensdag, 01.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 9°C |
| Laagste temperatuur: | -1°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 83% |
Donderdag, 02.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 12°C |
| Laagste temperatuur: | -2°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 18% |
Vrijdag, 03.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 11°C |
| Laagste temperatuur: | -2°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 18% |
5-Daagse vooruitblik
Schlossberg Cam
Wandelen :
Alle informatie onder voorbehoud!

