Actueel weerbericht
| Temperatuur: | 8.2 °C |
| Hoeveelheid neerslag: | |
| Aantal uren zonneschijn: | 0 min |
| Windsnelheid: | 11.9 km/h |
| Max. windsnelheid: | 28.1 km/h |
| Windrichting: | 316 ° |
| Luchtvochtigheid: | 94 % |
5-Daagse vooruitblik
Zaterdag, 04.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 13°C |
| Laagste temperatuur: | 3°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 3l/m² |
| Kans op regen: | 64% |
Zondag, 05.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 13°C |
| Laagste temperatuur: | 7°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 100% |
Maandag, 06.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 11°C |
| Laagste temperatuur: | 1°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 57% |
Dinsdag, 07.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 14°C |
| Laagste temperatuur: | -0°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 18% |
Woensdag, 08.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 15°C |
| Laagste temperatuur: | 1°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 0% |
5-Daagse vooruitblik
Schlossberg Cam
Fietsen :
Alle informatie onder voorbehoud!

