Actueel weerbericht
| Temperatuur: | 15.3 °C |
| Hoeveelheid neerslag: | |
| Aantal uren zonneschijn: | 0 min |
| Windsnelheid: | 2.5 km/h |
| Max. windsnelheid: | 8.3 km/h |
| Windrichting: | 319 ° |
| Luchtvochtigheid: | 86 % |
5-Daagse vooruitblik
Zaterdag, 30.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 25°C |
| Laagste temperatuur: | 14°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 93% |
Zondag, 31.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 21°C |
| Laagste temperatuur: | 12°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 12l/m² |
| Kans op regen: | 86% |
Maandag, 01.06.2026

| Hoogste temperatuur: | 21°C |
| Laagste temperatuur: | 10°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 2l/m² |
| Kans op regen: | 66% |
Dinsdag, 02.06.2026

| Hoogste temperatuur: | 21°C |
| Laagste temperatuur: | 11°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 5l/m² |
| Kans op regen: | 56% |
Woensdag, 03.06.2026

| Hoogste temperatuur: | 18°C |
| Laagste temperatuur: | 10°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 6l/m² |
| Kans op regen: | 90% |
5-Daagse vooruitblik
Schlossberg Cam
Fietsen :
Alle informatie onder voorbehoud!

