Actueel weerbericht
| Temperatuur: | 8.5 °C |
| Hoeveelheid neerslag: | |
| Aantal uren zonneschijn: | 45 min |
| Windsnelheid: | 15.1 km/h |
| Max. windsnelheid: | 36.4 km/h |
| Windrichting: | 314 ° |
| Luchtvochtigheid: | 58 % |
5-Daagse vooruitblik
Dinsdag, 31.03.2026

| Hoogste temperatuur: | 7°C |
| Laagste temperatuur: | 1°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 2l/m² |
| Kans op regen: | 100% |
Woensdag, 01.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 10°C |
| Laagste temperatuur: | -1°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 87% |
Donderdag, 02.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 12°C |
| Laagste temperatuur: | -3°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 6% |
Vrijdag, 03.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 11°C |
| Laagste temperatuur: | -2°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 28% |
Zaterdag, 04.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 14°C |
| Laagste temperatuur: | 0°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 35% |
5-Daagse vooruitblik
Schlossberg Cam
Fietsen :
Alle informatie onder voorbehoud!

