Actueel weerbericht
| Temperatuur: | 5.9 °C |
| Hoeveelheid neerslag: | |
| Aantal uren zonneschijn: | 0 min |
| Windsnelheid: | 0.4 km/h |
| Max. windsnelheid: | 5.0 km/h |
| Windrichting: | 3 ° |
| Luchtvochtigheid: | 87 % |
5-Daagse vooruitblik
Zondag, 12.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 14°C |
| Laagste temperatuur: | 3°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 99% |
Maandag, 13.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 11°C |
| Laagste temperatuur: | 4°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 3l/m² |
| Kans op regen: | 100% |
Dinsdag, 14.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 13°C |
| Laagste temperatuur: | 4°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 90% |
Woensdag, 15.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 14°C |
| Laagste temperatuur: | 2°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 70% |
Donderdag, 16.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 16°C |
| Laagste temperatuur: | 4°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 21% |
5-Daagse vooruitblik
Schlossberg Cam
Fietsen :
Alle informatie onder voorbehoud!

