Actueel weerbericht
| Temperatuur: | 6.2 °C |
| Hoeveelheid neerslag: | |
| Aantal uren zonneschijn: | 60 min |
| Windsnelheid: | 6.1 km/h |
| Max. windsnelheid: | 23.8 km/h |
| Windrichting: | 35 ° |
| Luchtvochtigheid: | 50 % |
5-Daagse vooruitblik
Woensdag, 29.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 15°C |
| Laagste temperatuur: | 3°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 0% |
Donderdag, 30.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 16°C |
| Laagste temperatuur: | 1°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 0% |
Vrijdag, 01.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 21°C |
| Laagste temperatuur: | 4°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 0% |
Zaterdag, 02.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 24°C |
| Laagste temperatuur: | 7°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 0% |
Zondag, 03.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 21°C |
| Laagste temperatuur: | 11°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 42% |
5-Daagse vooruitblik
Schlossberg Cam
Wandelen :
Alle informatie onder voorbehoud!

