Actueel weerbericht
| Temperatuur: | 10.6 °C |
| Hoeveelheid neerslag: | |
| Aantal uren zonneschijn: | 0 min |
| Windsnelheid: | 0.4 km/h |
| Max. windsnelheid: | 7.6 km/h |
| Windrichting: | 70 ° |
| Luchtvochtigheid: | 98 % |
5-Daagse vooruitblik
Woensdag, 20.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 16°C |
| Laagste temperatuur: | 7°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 5l/m² |
| Kans op regen: | 97% |
Donderdag, 21.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 20°C |
| Laagste temperatuur: | 8°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 100% |
Vrijdag, 22.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 23°C |
| Laagste temperatuur: | 9°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 19% |
Zaterdag, 23.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 26°C |
| Laagste temperatuur: | 11°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 0% |
Zondag, 24.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 26°C |
| Laagste temperatuur: | 13°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 19% |
5-Daagse vooruitblik
Schlossberg Cam
Wandelen :
Alle informatie onder voorbehoud!

