Actueel weerbericht
| Temperatuur: | 8.3 °C |
| Hoeveelheid neerslag: | |
| Aantal uren zonneschijn: | 47 min |
| Windsnelheid: | 3.6 km/h |
| Max. windsnelheid: | 23.8 km/h |
| Windrichting: | 316 ° |
| Luchtvochtigheid: | 70 % |
5-Daagse vooruitblik
Donderdag, 14.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 10°C |
| Laagste temperatuur: | 4°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 4l/m² |
| Kans op regen: | 100% |
Vrijdag, 15.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 12°C |
| Laagste temperatuur: | 1°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 100% |
Zaterdag, 16.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 12°C |
| Laagste temperatuur: | 2°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 48% |
Zondag, 17.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 14°C |
| Laagste temperatuur: | 2°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 45% |
Maandag, 18.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 14°C |
| Laagste temperatuur: | 5°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 3l/m² |
| Kans op regen: | 40% |
5-Daagse vooruitblik
Schlossberg Cam
Wandelen :
Alle informatie onder voorbehoud!

