Actueel weerbericht
| Temperatuur: | -3.4 °C |
| Hoeveelheid neerslag: | |
| Aantal uren zonneschijn: | 40 min |
| Windsnelheid: | 0.0 km/h |
| Max. windsnelheid: | 7.2 km/h |
| Windrichting: | 0 ° |
| Luchtvochtigheid: | 95 % |
5-Daagse vooruitblik
Donderdag, 02.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 12°C |
| Laagste temperatuur: | -4°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 0% |
Vrijdag, 03.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 10°C |
| Laagste temperatuur: | -2°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 68% |
Zaterdag, 04.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 13°C |
| Laagste temperatuur: | -0°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 2l/m² |
| Kans op regen: | 28% |
Zondag, 05.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 14°C |
| Laagste temperatuur: | 6°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 88% |
Maandag, 06.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 13°C |
| Laagste temperatuur: | 0°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 59% |
5-Daagse vooruitblik
Schlossberg Cam
Wandelen :
Alle informatie onder voorbehoud!

